Історія ДЮСШ

1983 рік - Відкриття ДЮСШ директор Рябовіл Петро Гаврилович

Відділення вільної боротьби та легкої атлетики.

1984 рік- директор Шевченко Іван Миколайович

1985 рік – Відкриття відділення волейболу,

- Закриття відділення легкої атлетики.

- Зідкриття філіалу відділення волейболу с.Майданець,с.Легедзино

1986 рік - Відкриття філіалу відділення вільної боротьби в с.Тальянки

– Будівництво душ.кімнати

1987 рік – Будівництво комбінованого майданчика із асфальтовим покриттям

- Відкриття філіалу відділення вільної боротьби в с.Зеленьківів.

1988 рік – відкриття відділення футболу.

- -Обладнання тренажерного залу для занять ЗФП

1989 рік – Будівництво стадіону біля Школи.

1991 рік – Кап.ремонт спорт. залу після пожежі.

1992 рік – Будівництво спорт.майданчика з нестандартним гімнастичним

обладнанням.

1993 рік – Створення фітнес класу

2004 рік – Будівництво майданчика із штучним покриттям.

2005 рік - Відкриття філіалу відділення вільної боротьби в с.Мошурів

2008 рік - Відкриття філіалу відділення вільної боротьби в с.Криві Коліна

2012 рік - Збудовано газову котельню.

2016 рік - Відкриття відділення боксу, філіал в с.Мошурів.

2017 рік - Перехід школи до Територіальної громади м.Тального

2018 рік – Створено та обладнано зал боксу

Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа Тальнівської міської ради Черкаської області - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців у обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд області та України.

Спортивна школа у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, Законом України «Про фізичну культуру і спорт», наказами Міністерства освіти та науки, молоді і спорту, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженим Постановою КМ України від 5 листопада 2008 року №993 та власним статутом.

ДЮСШ організовує свою роботу з дітьми за принципом добровільності вибору видів діяльності за інтересами.

Спортивна школа здійснює свою діяльність у відповідності до чинного законодавста за наявності належних умов для здійснення тренувально-виховного процесу, необхідної матеріально-технічної бази, педагогічних кадрів, достатньому фінансуванні, відповідних санітарно-гігієнічних вимог, виконання правил протипожежної безпеки.

Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа існує з 1983 року.

Основна діяльність школи направлена на розвиток фізичних якостей та зміцнення здоров’я учнів, підвищення спортивної майстерності з обраних видів спорту та виховання в учнів прагнення до здорового способу життя.

Спочатку у школі було два відділення: вільної боротьби та легкої атлетики, де займалося 315 дітей. Згодом кількість вихованців зростає до шестисот. 1984 року відкривається відділення футболу та волейболу. ДЮСШ стає центром розвитку вільної боротьби не лише на Тальнівщині, а й на Черкащині.

Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа за роки свого існування у районі стала справжнім центром підготовки спортсменів Тальнівщини. Саме у нас у школі діти мають можливість серйозно займатися спортом, фізично розвиватися, дякуючи спорту, досягти результату, самореалізуватися в житті.

Тальнівська спортивна школа має відділення футболу, вільної боротьби, боксу та волейболу, які включають :

- групи початкової підготовки, де здійснюється відбір обдарованих вихованців для подальшої спеціалізації в обраному виді спорту.

- групи попередньої базової підготовки, в яких здійснюється підготовка вихованців до тренувальних та змагальних навантажень, необхідних для досягнення високих спортивних результатів.

Тальнівська ДЮСШ має свою спортивну інфраструктуру, яка забезпечує здійснення навчально-тренувального процесу. До послуг юних спортсменів та їх тренерів спортивний зал розмірами 21х10 м,стадіон -60 х 40 м, комбінований спортивний майданчик 30 х 16 м, майданчик зі штучним покриттям 24 х 15 м, кімната ЗФП та танцклас. Також для своїх потреб, зокрема занять волейболом, ДЮСШ використовує спортивні зали міських шкіл №1 та №2, Тальнівського будівельно-економічного коледжу, для занять футболом ,крім власних споруд, використовуються майданчик зі штучним покриттям розміром 40 x 20 м Тальнівської ЗОШ №3 та міський стадіон стандартних розмірів.

Усі спортивні споруди, які використовуються для занять, відповідно обладнані, тренери для проведення тренувань забезпечуються необхідним спортивним інвентарем.Для забезпечення безперервності навчально-тренувального процесу в спортивній школі створена відповідна матеріально-технічна база: для занять вільною боротьбою обладнано спортивний зал, для занять футболом використовуються стадіон, спортивний майданчик зі штучним покриттям, комбінований спортивний майданчик та майданчики зі штучним покриттям, збудовані біля міської ЗОШ №3 та на міському Співочому полі. Для занять волейболом використовуються спортивні бази міських ЗОШ №1 та №2, спортивний зал будівельно-економічного коледжу, спортивна база Майданецької ЗОШ та Кривоколінського НВК. Для потреб дітей обладнано танцювальний клас та кімната ЗФП.

Навчальний рік у спортивній школі розпочинається з 1 вересня. Навчально-тренувальна робота проводиться за навчальними програмами з видів спорту .

Річний навчальний план розраховується для кожного відділення на 45 тижнів. Тривалість навчальної години у спортивній школі становить 45 хвилин.

Режим щоденної роботи школи визначається розкладом занять, що затверджується директором ДЮСШ, правилами внутрішнього трудового розпорядку та колективним договором між адміністрацією школи та профспілковим комітетом.

Порядок комплектування, наповнення навчальних груп, режим роботи встановлюється згідно додатків №1 та №2 Положення про ДЮСШ.

Починаючи з 2001 року Тальнівська ДЮСШ відкриває філіали у сільських школах району: спочатку створюються умови для занять вільною боротьбою у Мошурівській ЗОШ, де працює дві навчальні групи на протязі чотирьох років, згодом відкривається відділення вільної боротьби та футболу у Білашківській ЗОШ, 2009 року вільна боротьба з Мошурівської ЗОШ перебирається до Кривоколінського НВК, де працює і до цього часу. 2013 року у Майданецькій ЗОШ відкрито філіал ДЮСШ з футболу. Відкриття філіалів у сільській місцевості дає можливість сільській дітворі долучитися до занять фізичною культурою та спортом.

Тренерсько-викладацький колектив ДЮСШ об’єднує одна мета- виховання гармонійно розвиненої особистості, розвиток вмінь та навичок дітей з обраного виду спорту.Вони ведуть дитину від початкових знайомств з обраним видом спорту до високих спортивних результатів.У группах початкової підготовки тренери-викладачі займаються розвитком фізичних якостей дітей та зміцненням їх здоров'я, поступово підводять їх до більших навантажень та спеціальних вправ у обраному виді спорту, підготовки до змагань та досягнення високих результатів. Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа повністю забезпечена педагогічними кадрами, має у своєму штаті медичну сестру, в обов’язки якої входить посильнее медичне обслуговування потреб вихованців ДЮСШ.

На відділенні вільної боротьби працює два тренери : Томащук Степан Васильович (освіта вища спеціальна, 1 категорія),Пантелей Юрій Олександрович (освіта вища спеціальна,1 категорія).

На відділенні футболу працює чотири тренери: Дячук Олександр Олександрович.(освіта вища спеціальна ,1 категорія),Каплюченко Федір Петрович (освіта вища спеціальна,ІІ категорія), Кириченко Руслан Васильович (освіта вища спеціальна,ІІ категорія), Шевченко Іван Миколайович.(освіта вищапедагогічна,1 категорія).

На відділенні волейболу працюють Забермах Валентина Федорівна( освіта вища, 1категорія), Медведенко Ольга Василівна(освіта вища, 2 категорія), Присяжнюк Ірина Василівна(освіта середньо спеціальна, б\к).

Тренери-викладачі ДЮСШ у своїй роботі використовують різні форми та методи для досягнення поставлених цілей. Для урізноманітнення форм та методів роботи вони користуються найдоступнішим джерелом інформації на сьогоднішній день - інтернетом, переглядом разом з дітьми змагань вітчизняних спортсменів на Всеукраїнському та міжнародному рівні, запровадили взаємовідвідування занять паралельних відділень ДЮСШ для обміну досвідом роботи. З запровадженням новітніх технологій тренери-викладачі отримали доступ до відео уроків відомих фахівців. Так тренери з футболу у своїй роботі користуються «Уроками футболу Голандія-ФК «Динамо» Київ В.В.Лобановський, Віл Коуервер», борці на тренуваннях показують вихованцям відео виконання елементів певних прийомів та відпрацьовують їх. Високих результатів на змаганнях тренерам допомагає досягти такий метод, як індивідуальна робота з учнями., коли тренер має можливість відшліфувати майстерність певного учня, допомогти йому ліквідувати недоліки у виконанні певних елементів, налаштовує у приватній бесіді спортсмена на здобуття перемоги. Однією із форм роботи тренерів є проведення майстер-класів з вихованцями школи, які досягли високих результатів на міжнародних змаганнях та змаганнях Всеукраїнського рівня. Під час майстер-класів вихованці не лише пізнають щось нове для себе в обраному виді спорту, а й збагачуються духовно через спілкування з відомими спортсменами. Дуже подобаються дітям змагання з футболу та волейболу між батьками та дітьми, між командами юних спортсменів та тренерів чи учителів шкіл. Під час таких заходів батьки мають змогу краще пізнати, чим займаються їхні діти, учителі розкривають дітей для себе з різних сторін.

Однією із форм виховної роботи ДЮСШ є висвітлення у місцевій пресі досягнень юних спортсменів, також у школі оформлено стенди: «Гордість школи», « Наш чемпіон Європи», « Кращі вихованці ДЮСШ», «Футбол», «Вільна боротьба», «Волейбол», «Спорт і здоров’я».Стенди «Історія Олімпіад» та «Олімпійці України» знайомлять вихованців з досягненням спортсменів-олімпійців. Звичайно, головним для тренерів-викладачів ДЮСШ є здоров’я дітей, залучення їх до здорового способу життя. Проте великі зусилля вони докладають у роботі з тими, хто обрав спорт змістом свого життя. І як результат цієї роботи - направлення дітей до спеціалізованих профільних навчальних закладів для подальшого навчання та удосконалення їх спортивної майстерності.

Кожного року вони направляють своїх вихованців до таких закладів: Вищого Київського училища фізичної культури та спорту, Донецького Республіканського училища Олімпійського резерву, Київського спортивного інтернату, Київського обласного ліцею фізичної культури і спорту. Ось коротка статистика:

І.Навчання у Київському обласному ліцеї- інтернаті фізичної культури та спорту на відділенні вільної боротьби:

1.Пантелей Роман.Сьгодні - студент Черкаського Національного Університету імені Богдана Хмельницького, факультет фізичного виховання.

2.Степанян Валіко

3.Галстян Сурен.

4.Ткачик Ірина.

5.Поліщук Іван.

6.Кулик Вікторія.

.

ІІ. Навчання у Київському спортивному інтернаті на відділенні вільної боротьби:

1.Пономаренко Ярослав. 3.Лавріненко Андрій.

2.Коротченко Іван.

ІІІ.Київське вище училище фізичної культури та спорту на відділенні футболу:

1 Кушніров Дмитро . (Сьогодні – гравець команди «Динамо»-2 м.Київ )

2.Холод Оксана. Сьогодні - студентка Київського Національного Університету фізичної культури та спорту.

3.Інкіна Інна. Київський педагогічний університет імені Б.Грінченка. Факультет фізичного виховання та спорту

4.Інкіна Настя . Київський педагогічний університет імені Б.Грінченка. Факультет фізичного виховання та спорту

ІV.Чернігівська загально-освітня школа- інтернат, відділення футболу:

1.Чорновіл Вікторія

V.Донецьке вище училище фізичної культури та спорту, відділення футболу:

1.Тарасов Віталій.

2.Шевчук Денис.\

3 Коноваленко Вадим.

VІ.Одеський ФК «Чорноморець» :

1.Кулибаба Владислав

2.Ступак Сергій.- сьогодні гравець дублюючого складу ФК Славутич м.Черкаси.

3.Товт Віталій

4.Обуховський Олександр.

VІІ.Полтавський обласний спортивний інтернат відділення футболу:

1.Вертипорох Віталій.

Цього року до Черкаського Національного Університету імені Богдана Хмельницького на факультет фізичного виховання вступили вихованці ДЮСШ Баланюк Максим та Бондаренко Максим. До Уманського педагогічного Університету імені Павла Тичини на факультет фізичного виховання вступили вихованці ДЮСШ Товт Віталій та Бевзюк Дмитро.

Юні вихованці Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи можуть бути гордими за свої результати на змаганнях різного рангу. Якщо вдатися до сухої статистики, то вона матиме такий вигляд:

2008 рік

Всього дітей- 496.

У обласних змаганнях взяли участь 148 спортсменів.

Призерами стали 132 спортсмени.

У Всеукраїнських змаганнях взяли участь 12 вихованців, 4 –призери, 6- у вісімці кращих.

До збірної України з футболу кандидатом стала Ребрина Надія.

У вищих спортивних навчальних закладах продовжують навчання 9 спортсменів.

2009 рік

Всього дітей- 432.

У обласних змаганнях з взяли участь 146 спортсменів.

Призерами стали 121 спортсмен.

У Всеукраїнських змаганнях взяли участь 6 вихованців, 1 –призер, 1- у п’ятірці кращих.

До збірної України з футболу входять Кушніров Дмитро, Шевчук Денис, Ребрини Надія та Іванна, кандидатом є Холод Оксана.

Чемпіоном Європи - 2009 з футболу став Кушніров Дмитро. Як результат наполегливої праці – звання майстра спорту міжнародного класу.

У вищих спортивних навчальних закладах продовжують навчання 9 спортсменів.

2010 рік

Всього дітей- 416.

У обласних змаганнях з взяли участь 124 спортсменів.

Призерами стали 101 спортсмен.

У Всеукраїнських змаганнях взяли участь 23 вихованців, 5- чемпіонів, 13 –призери, 2- у п’ятірці кращих.

До збірної України з футболу входять Кушніров Дмитро, Шевчук Денис, Ребрини Надія та Іванна, кандидатом є Холод Оксана.

У міжнародних турнірах взяли участь 4 вихованці, 2- стали призерами.

У вищих спортивних навчальних закладах продовжують навчання 11 спортсменів.

2011 рік.

Всього дітей- 394.

У обласних змаганнях з взяли участь 104 спортсмени.

Призерами стали 68 спортсменів.

У Всеукраїнських змаганнях взяли участь 43 вихованці, 17- чемпіонів, 2- у п’ятірці кращих.

До збірної України з футболу входять Кушніров Дмитро, Холод Оксана, кандидатом є Чорновіл Вікторія.

У міжнародних турнірах взяли участь 3 вихованці,1 – чемпіон, 2- стали призерами.

У вищих спортивних навчальних закладах продовжують навчання 15 спортсменів.

За цей рік у школі підготовлено 68 спортсменів масових розрядів.У жовтні 2011 року на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби у місті Черкасах Пантелей Роман став першим серед юнаків та дівчат 1994-95 р.н., а Пантелеї Тарас та Олександр на цих же змаганнях стали другими. Кулик Вікторія, юна борчиня, кандидат у майстри спорту у січні 2011 року на представницьких міжнародних змаганнях у місті Харкові стала третьою. Вихованці тренерів ДЮСШ Пантелея Ю.О., Волощука С.В., Томащука С.В. постійно стають чемпіонами області, входять до складу збірної команди області.

Дівчата-футболістки Холод Оксана, Інкіна Настя входять до складу збірної області з футболу. Юні футболістки, вихованці тренера Дячука О.О., на Першості України з футзалу серед дівчат 1994-1995 (березень 2011 р.) та 1998-1999 (квітень 2011р.) років народження у м.Гребінки стали шостими, у червні-липні 2011 року дівчата 1999-2000 років народження на Першості України з футболу у м.Скадовську стали чемпінами, на першості області серед дівчачих команд1994-95 років народження посіли друге місце. На обласній спартакіаді школярів футболістки Тальнівської ДЮСШ стали першими.

Холод Оксана та Чорновіл Віка входять до складу збірної України з футболу.

Юні футболісти, вихованці тренера –викладача Гарасимлюка О.Я. стали срібними призерами першості області з футболу серед команд юнаків 1994-1995 років народження.

Гончаренко Марина, вихованка Присяжнюк І.В., у травні місяці на Кубку України з фітнесу в місті Алчевську стала п’ятою. На міжнародному турнірі у Ризі, який був прирівнений до Чемпіонату Європи, посіла перше місце.У жовтні 2011 року на Чемпіонаті України з фітнесу стала Чемпіонкою.

П’ятнадцять спортсменів ДЮСШ продовжують удосконалювати свою спортивну майстерність у спеціалізованих спортивних навчальних закладах.

За 2011-2012 навчальний рік спортсмени ДЮСШ мали знову гарні результати виступів на змаганнях різного рангу. На першості області з вільної боротьби 15 спортсменів стали чемпіонами області, а 14 посіли призові місця. Поліщук Іван, вихованець Пантелея Ю.О., став бронзовим призером першості України серед юнаків 1994-1995 років народження, виконавши норматив КМС, а Кулик Вікторія на цих же змаганнях посіла 5 місце, принісши очки команді. Вихованець відділення вільної боротьби Пономаренко Ярослав у складі збірної України дебютував у липні на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби, який проходив у місті Катовіце (Польша), де посів п'яте місце.Усерпні цього ж року у місті Баку Ярослав відстоював честь України на Чемпіонаті світу з вільної боротьби, де зумів увійти у десятку кращих, посівши восьме місце. На міжнародному турнірі з вільної боротьби «Хто ти, майбутній олімпієць?» вихованці нашої школи посіли місця : Пантелей Роман -3, Пантелей Олександр –2, Пантелей Тарас, Луцюк Іван, Концур Володимир, Задорожня Настя – 5, Поліщук Іван -3, Пантелей Яна, Химчак Вадим – 8.

На Всеукраїнських спортивних іграх школярів у місті Одесі 12-14 березня 2012 року Пономаренко Ярослав став Чемпіоном, Ткачик Ірина посіла третє місце, а Поліщук Іван – сьоме. На Чемпіонаті України в місті Івано-Франківську Ярослав Пономаренко знову став чемпіоном

Вихованки Забермах В.Ф., волейболістки ДЮСШ, на першості області з волейболу серед дівчат 1997-1998 років народження стали другими, а на V Іграх молоді Черкащини зайняли 5-6 місце. Юні футболістки ( тренер Дячук О.О.) на першості області серед дівчат 1994-96 років народження стали другими. Ці ж дівчата у обласній спартакіаді школярів стали третіми. Холод Оксана стала кандидатом до збірної України. Холод Оксана, Коваленко Юля, Інкіна Настя та Чорновіл Віка у складі збірної області стали чемпіонами І Всеукраїнської олімпіади серед навчальних закладів з футболу. Вихованки Присяжнюк І.В. на відкритому Кубку Черкас з фітнес-аеробіки посіли 2 місце командою, а Гончаренко Марина у особистому заліку стала другою.

2012-2013 навчальний рік приніс спортсменам Тальнівської ДЮСШ і радіть перемог і гіркі невдачі.Та спорт без поразок не буває, тому мову будемо вести про перемоги. Знову порадували своїми досягненнями юні борці. 14 спортсменів стали призерами та чемпіонами області. На міжнародному турнірі «Олімпійські надії» у м.Біла Церква Пантелей Тарас став третім.

Пантелей Роман, вихованець ДЮСШ, борець, у Черкаському національному університеті своє юнацьке хобі - самбо, ази якого йому виклав батько і тренер за сумісництвом Пантелей Ю.О., робить основним на тренуваннях. Результати не залишають себе чекати - після кількох спроб на обласному рівні, спортсмен дебютує на Кубку України з бойового самбо у жовтні 2012 році у місті Чернігові, де відразу стає другим.Те, що цей результат був не випадковим, свідчить виступ Романа на Чемпіонаті України у березні, де він стає бронзовим призером і потрапляє до складу збірної України.

28 вересня Пантелей Роман на Чемпіонаті Європи здобуває бронзову нагороду.

У фіналі ХХ обласних спортивних заходів серед навчальних закладів

вихованці відділення волейболу (тренер Забермах В.Ф.) ДЮСШ хлопці та дівчата посідають треті місця. Волейболістки 1998-1999 років народження на чемпіонаті області стають третіми. На цих же змаганнях юні футболістки тренера-викладача Дячука О.О. здобули срібні нагороди. На Всеукраїнській Першості з футзалу серед дівчат 1999-2000 років народження Щербак Юля, Абрамова Аліна, Марченко Яна, Маленко Наталя стали першими, а Щербак Юля та Абрамова Аліна увійшли до складу збірної України до 15-ти років.

Вихованка ДЮСШ Гончаренко Марина (тренер Присяжнюк І.В.) у квітні у м.Полтаві на Чемпіонаті України з фітнес –аеробіки стає чемпіонкою, а у червні цього року на Чемпіонаті світу Марина Гончаренко стає Чемпіонкою. На початку жовтня 2013 року у Чехії вона підтверджує свою майстерність і стає Чемпіонкою Європи.

Результати виховаців дитячо-юнацької спортивної школи показують, що тренери-викладачі на правильному шляху, вміють працювати з дітьми, організувати спортсменів, навчити їх та поставити перед ними ціль для досягнення.

2013 рік

2014 рік

1.1 Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа створена 1983 року для залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом, для виховання у них прагнення до здорового способу життя та популяризації спорту серед школярів і молоді.

Для здійснення навчально-тренувального процесу та організації фізичного виховання учнів педагогічний колектив школи керується у своїй діяльності такими нормативно-правовими документами: Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, законом України «Про фізичну культуру і спорт» із змінами від 19.10.2010 року, наказами Міністерства освіти та науки молоді і спорту, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, новим Положенням про дитячо-юнацьку спортивну школу, власним статутом.

Для здійснення навчально-тренувального процесу тренери-викладачі ДЮСШ користуються навчальними програмами з видів спорту 1983-1995 років видання.

1.2.Тальнівська ДЮСШ має свою спортивну інфраструктуру, яка забезпечує здійснення навчально-тренувального процесу. До послуг юних спортсменів та їх тренерів спортивний зал розмірами 21х10 м,стадіон -60 х 40 м, комбінований спортивний майданчик 30 х 16 м, майданчик зі штучним покриттям 24 х 15 м, кімната ЗФП та танцклас. Також для своїх потреб, зокрема занять волейболом, ДЮСШ використовує спортивні зали міських шкіл №1 та №2, Тальнівського будівельно-економічного коледжу, для занять футболом ,крім власних споруд, використовуються майданчик зі штучним покриттям розміром 40 x 20 м Тальнівської ЗОШ №3 та міський стадіон стандартних розмірів.

Усі спортивні споруди, які використовуються для занять, відповідно обладнані, тренери для проведення тренувань забезпечуються необхідним спортивним інвентарем.

1.3. У Тальнівській ДЮСШ культивуються такі види спорту: вільна боротьба, футбол, волейбол та фітнес-аеробіка.

1.4. На базі Тальнівської ДЮСШ працює три відділення:

- відділення вільної боротьби – 4 групи, з них три групи початкової підготовки, одна –попередньо-базової підготовки;

- відділення футболу - 12 груп, з них 11 груп початкової підготовки, одна - попередньо-базової підготовки;

- відділення волейболу - 7 груп , з них 6 груп початкової підготовки , одна- попередньо-базової підготовки, та 2 групи фітнес-аеробіки.

Усі групи за кількістю учнів наповнені згідно Положення про ДЮСШ.

1.5.Кількість вихованців ДЮСШ, яким присвоєно:

- юнацькі розряди –68

- І розряд –1

- КМС –

- МС -

- МСМК –

1.6. За 2009-2011 роки тренерами Тальнівської ДЮСШ підготовлено:

- до збірної України з футболу (хлопці) – 2 спортсмени : Кушніров Дмитро та Шевчук Денис.

Кушніров Д.-1990 р.н.,Чемпіон Європи 2009 року серед збірних команд

U-19, гравець команди Динамо-2 (м.Київ), сьогодні –член молодіжної збірної України ( до 21 року, тренер- П.Яковенко).

Шевчук Д. – 1992 р.н.,2010 року входив до збірної України з футболу U-18.

- до збірної України з футболу серед дівчат 2009 року входили Ребрини Надія та Іванна.

- 2011року до збірної входить Холод Оксана.

Холод Оксана-1994 р.н.,студентка Київського Вищого училища фізичної культури та спорту, гравець команди вищої ліги Чемпіонату України АТЕКС (м.Київ);

- кандидатом до збірної України є Чорновіл Вікторія.

Чорновіл В. -1996 р.н.,навчається у Чернігівському спорт інтернаті , виступає за команду спорінтернату.

- до збірної України з вільної боротьби (кадети) входить Пономаренко Ярослав.

Пономаренко Я. – 1995 р.н., Чемпіон України 2010 року,цьогорічний учасник Чемпіонату Європи (липень,Польша).

1.7. Досягнення вихованців ДЮСШ протягом 2009-2011 років:

Досягнення спортсменів відділення вільної боротьби за 2009-2011 роки:

Підготовлено спортсменів масових розрядів –34

Спортсменів І розряду – 2 (Пантелей Р.,Волинець М.), КМС- 3 (Поліщук І.,Степанян В.,Ткачик І.), збірник України-1(Пономаренко Ярослав),

Чемпіони України – 1, призери Чемпіонату України -3.

Досягнення спортсменів відділення футболу за 2009-2011 роки:

Підготовлено спортсменів масових розрядів –48

Спортсменів І розряду – 3(Шевчук Д.,Ребрина Н.,Ребрина І.),МСМК – 1 (Кушніров Д.)

Чемпіон Європи 2009 року- Кушніров Дмитро. Збірниками України ставали Ребрини Надія та Іванна,Шевчук Денис.Нині до збірних входять Холод Оксана та Кушніров Д., а Чорновіл Вікторія- кандидат до збірної.

На першості Черкаської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2009 року футболісти старшої групи стали срібними призерами, 2011 року –знову були другими. 2010 року на IV іграх молоді Черкащини – знову другі.

Вихованки дівчачого футболу 1998-1999 років народження 2011 року виграли Чемпіонат України на Кубок «Золотий колосок», стали переможцями обласної спартакіади школярів, у складі збірної області стали чемпіонами І Всеукраїнської Олімпіади серед навчальних закладів, Холод Оксана у складі команди АТЕКС(м.Київ) посіла третє місце у Чемпіонаті України (перша ліга),

друге місце на міжнародному турнірі «Riga-Gup».

Досягнення спортсменів відділення волейболу за 2009-2011 роки:

Підготовлено спортсменів масових розрядів –12

Волейболістки ДЮСШ 2009 року були третіми на обласній спартакіаді школярів, 2010 року спортсменки 1997-1998 років народження у Чемпіонаті області стали другими.

Гончаренко Марина на Чемпіонаті України з фітнес- аеробіки стала чемпіонкою, на Кубках України двічі входила у п’ятірку кращих.Команда з фітнес-аеробіки на відкритому чемпіонаті Черкаської області 2.10 та2011 року ставали другими.

Кiлькiсть переглядiв: 929

Коментарi